CS:GO Wall Hack Kodu (Özel Haritalarda Geçerli)

Counter-Strike: Global Offensive oyununda wall hack (duvar hilesi) nasıl yapılır? Cs go wall hack kodu.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Öncelikle şunu bilmenizde fayda var: Bu wall hack kodu CS:GO oyununda vac yeme (vac ban) sorunu teşkil etmiyor. Bunun sebebi sadece offline sunucularda, özel haritalar (atölye) ve sahibi olduğunuz cs go sunucularında kullanabiliyor olmanız. Mesela bu hileyi rekabetçi modunda kullanamazsınız. Peki nerede kullanacağım? Dediğinizi duyar gibiyim. Herhangi bir arkadaşınızla 1v1 oynarken cs go wall hack kodunu kullanırsanız oldukça keyif alabilirsiniz…[/box]

Ne İşe Yarar?

Cs go wall hack kodu isminden de anlayabileceğiniz gibi rakip oyuncuları duvarın içinden görme imkanı sunar. Bu hileyle karşı takımın oyuncusunun hareketlerini analiz edebilir, nerede ne yapacağını görebilir ve ona göre taktikler geliştirebilirsiniz. Örneğin düşmanın gelmesine 1-2 adım kala taramaya başlayabilirsiniz.

CS:GO Wall Hack Kodu Nasıl Yapılır?

  • Counter-Strike: Global Offensive oyununu açın.
  • Sahibi olduğunuz cs go sunucusuna veya özel haritaya giriş yapın.
  • Oynadığınız sunucuda hilelerin aktif olduğuna emin değilseniz konsolu açıp “sv_cheats 1” kodunu girin. Hileler aktif olacaktır.
  • Sonrasında konsola tekrardan cs go wall hack kodu olan “r_drawothermodels 2” kodunu yazın. (Hileyi kapatmak için “r_drawothermodels 1” yazabilirsiniz. Bunu da belirtmiş olalım.)

Hepsi bu kadar. Artık hileyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hile Çalışmıyor, Ne Yapmalıyım?

Öncelikle cs go wall hack kodunun çalışması için düşmanla aranızdaki mesafeyi daraltmanız gerekir. Eğer daralttım fakat hala çalışmıyor diyorsanız, büyük ihtimalle bu duvar hilesini resmi sunucularda kullanmaya çalışıyorsunuz demektir.

Cs go Wall Hack Kodu Videolu Anlatım

Cs go wall hack kodunu nerede ve nasıl yapacağınızı anlattık. Umarım faydalı olmuştur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir