fbpx
İnternet

Fatih VPN ayarları (AnonyTun) [14.05.2019]

Fatih projesi ile artık okullarda internete bağlanmak çok kolay. Güncel Fatih şifreleri ile en güncel şifreleri öğrenebilir, okul internetine bağlanabilirsiniz. Ancak iş şifreyi girmekle bitmiyor. MEB öğrencilerin sosyal medya platformlarına ve çeşitli internet sitelerine erişimini engelliyor. Peki AnonyTun uygulaması ile okul internetine sınırsız erişim sağlayabilmek için Fatih VPN ayarları nasıl yapılandırılmalı? Bir bakalım.

AnonyTun VPN ile Fatih VPN ağı ayarları

Android için öncelikle uygulamayı buradan indirin. (iOS kullanıcıları için maalesef mevcut değil.) Uygulamayı açtıktan sonra sağ üst kısımdaki stealth settings yazısına tıklayın.

anonytun fatih vpn ayarlari
anonytun fatih vpn ayarlari
  • Stealth Tunnel: ON
  • Connection Protocol: TCP
  • Connection Port: 443
  • Custom TCP/HTTP Headers: ON

Yaptıktan sonra Edit Custom TCP/HTTP Headers bölümüne girin.

  • URL/HOST kısmına www.eba.com yazın
  • Request method: PUT

Generate dedikten sonra karşınıza çıkan linkin en başında http yazacak. Http:// kısmını silin, yerine https:// yazın. Ardından her şeye “save” yani kaydet diyerek uygulama ekranına gelin. Üst kısımdaki seçeneği best performance (en iyi performans) olarak ayarlayarak sosyal medya uygulamalarına girebilir, Gaming|Streaming olarak ayarlayarak PUBG, Netflix gibi yerlere girebilirsiniz. İstediğiniz ayarı seçtikten sonra “Connect” yazısına tıklayarak bağlanmayı unutmayın.

Artık AnonyTun uygulamasının Fatih VPN ayarlarını yapmış olduk. Doya doya oyun oynayabilir, video izleyebilir, istediğiniz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Fakat buradan öğrenci kardeşlerime sesleniyorum, değerli vaktinizi boşa harcamayın. Oyun videoları yerine ders videoları izleyin, kendinizi geliştirin. Esen kalın…

AnonyTun Fatih VPN Ayarları (şuan okuyorsunuz)

eProxy Fatih VPN Ayarları

Combo VPN Fatih VPN Ayarları

admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı