Oyun

LOL system error hatası (crash dump) çözüm yöntemleri

A critical error has occurred and the process must be terminated. Would you like to create a crash dump to aid the developers in troubleshooting this issue? This may take up to 5 minutes. NOTE: The process may appear unresponsive during this time.

Hatanın sebebini tam olarak bilmemekle birlikte, direkt olarak çözüm yöntemlerine geçmek istiyorum. İlk yöntemimize geçelim:

Ctrl + Alt + Delete kombinasyonu ile görev yöneticisine girin. League of Legends ile ilgili bütün görevleri sonlandırın. Büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. Eğer çözülmezse aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Oyunun kurulu olduğu dizine girin. (Genellikle yerel disk C: > Riot Games > League of Legends klasörüne yüklüdür.) Config ve Logs dosyalarını silin. Ardından oyuna girin. Bunu yapmamızın sebebi LOL launcher’in dosyaları tekrar yüklemesini sağlamak. (Bunu oyuna girerek sağ üst kısımdan ayarlara tıkladıktan sonra “tam onarımı başlat” diyerek de yapabilirsiniz. )

Eğer üstteki yöntemde işe yaramazsa oyunun kurulu olduğu dizinden config içine girin game.cfg dosyasını not defteriyle açın. WindowMode=0 olan yeri 2 olarak değiştirin.

LOL system error hatasına üretebileceğimiz çözüm yöntemleri bunlardan ibaret. Hata spesifik bir hata olduğu için çözmek biraz zor olabiliyor. Bu yöntemlerin haricinde başka alternatif yöntemlerde deneyebilirsiniz. Lütfen işinize yaradıysa yorum yapmayı unutmayın.

admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı