Metin2 torrent güncellemesinde hata

Metin2 oyununda Torrent güncellemesinde hataMetin2 pvp torrent hatası gibi çeşitli hatalar nasıl çözülür? (Yazılı ve videolu anlatım)

Metin2’nin resmi forumundaki yönetici arkadaşlar torrent hatasının bağlantı sorunlarından dolayı meydana geldiğini belirtiyor.

Şahsen biraz araştırma yaptım ve format atılmış temiz bir bilgisayara Metin2 kurarak deneme yaptım. Fakat sonuç yine aynı. Yani torrent güncellemesinde karşılaşılan hatanın kaynağı internet bağlantısı gibi görünmüyor. Peki Metin2 torrentsiz güncelleme hatası nasıl çözülür?

Metin2 torrent güncellemesinde hata – Metin2 indirme hatası (Çözüm)

  • Steam üzerinden Metin2’yi indirin.
  • İndirme bittikten sonra Steam arayüzünde sol üst kısımdan Steam > Ayarlar bölümüne gelin.
  • İndirmeler bölgesini Türkiye olarak işaretleyin, arayüz sekmesine gelip buradan da arayüzü Türkçe olarak işaretleyin ve tamam butonuna basın.
  • Tekrar soldaki oyunlar listesinden Metin2’ye sağ tıklayın. Özellikler deyin.
  • Dil sekmesine gelin. Metin2’yi ilk defa kurduysanız ve kurulum tamamen bittiyse muhtemelen İngilizce olarak gelebilir. Bunu Türkçe olarak ayarlayın ve kapat deyin.

Artık Steam ile işimiz bittiğine göre Steam > Çıkış diyerek Steam’i komple kapatıyoruz.

Bilgisayarım > Steam’in kurulu olduğu klasöre gelin. SteamApps > Common > Metin2 > Metin2client.exe ile girdiğinizde oyunun hatasız bir şekilde açıldığını göreceksiniz.

Metin2 Torrent güncellemesinde hata – Videolu çözüm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir